• Suomi
  • English
  • Eesti
  • Русский
  • Latviešu
  • Lietuvių

Kontaktinformācija

Arskametalli SIA
Saarentaantie 33
FI-31400 Somero

posti@arskametalli.fi
Tel. +358 2 748 9700

VAT: FI07474540

Mazumtirgotājs

Dotnuva Baltic SIA
Jūrmalas iela 13c, Piņķi
Babītes novads, LV-2107, Latvija

Tel: +371 67913161
info@dotnuvabaltic.lv

Vladimirs Baks
Graudu pirmapstrādes iekārtu projektu vadītājs
Mob. +371 26 573 518
vladimirs.baks@dotnuvabaltic.lv

www.dotnuvabaltic.lv

Pārdošanas nodaļa
 

Pārstāvis (Baltijas valstis)
Teet Laanemets
+358 2 748 9713
teet.laanemets@arskametalli.fi

Pārstāvis (Baltijas valstis, Ukraina, Krievija, Baltkrievija)
Hannes Lauri
+358 2 748 9712
hannes.lauri@arskametalli.fi

Pārstāvis (Somija)
Markku Koivisto
+358 2 748 9708
markku.koivisto@arskametalli.fi

Pārstāvis (Somija)
Pauli Sundman
+358 2 748 9705
pauli.sundman@arskametalli.fi

Ražošanas nodaļa
 

Meistars, sagāde un iepirkumi
Antti Kauppinen
+358 2 748 9703
antti.kauppinen@arskametalli.fi

Meistars
Pasi Nieminen
+358 2 748 9709
pasi.nieminen@arskametalli.fi

Ražošanas un dizaina vadītājs
Markku Kankare
+358 2 748 9704
markku.kankare@arskametalli.fi

Noliktava
Pertti Nieminen
+358 2 748 9706

Birojs
 

Biroja vadītājs, norēķinu
Jari Käkönen
+358 2 748 9702
jari.kakonen@arskametalli.fi

Sekretāre, mārketings
Jenni Käkönen
+358 2 748 9700
jenni.kakonen@arskametalli.fi

Izpilddirektors
Janne Käkönen
+358 2 748 9701
janne.kakonen@arskametalli.fi